Kozmetika

                                                                                                                                           V štúdiu ponúkame farbenie mihalníc a obočia, hĺbkové čistenie, masáže tváre,mikromasáž očného okolia,ultrazvukové čistenieIMG_04002,denné a večerné líčenie. Novinkou je v súčasnosti veľmi žiadané a u nás cenovo dostupné semipermanentné predlžovanie mihaaníc – 3D riasy,4D, ale už aj 6a 8D.

Permanentné predlžovanie rias je moderná metóda, ktorá umožní predĺženie rias akejkoľvek dĺžky. Ide o riasy syntetické, ktoré sa aplikujú na riasy prírodné metódou „riasa na riasu“. To znamená, že každá syntetická riasa kopíruje tvar prírodnej riasy a pevným spojením ju predlžuje a posilňuje. Táto metóda nezaťažuje prírodné riasy. Práve naopak. Riasy sú po aplikácii dlhšie, plnšie, tmavšie, majú hodvábny vzhľad a sú elegantné. Riasy sa dopĺňajú každých 3 až 5 týždňov.

Pracujeme formou objednávok,prispôsobujeme sa klientom a snažíme sa vyhovieť a poskytnúť ten najlepší čas.

 

 

 

 

 

Kaderníctvo- Vlasy sú korunou krásy

IMG_0221Doprajte im teda profesionálnu starostlivosť v kombinácii s módnymi trendmi v priestoroch nášho salónu s prípravkami vlasovej kozmetiky JOICO, ktorá vás okúzli svojou kvalitou,luxusom a šetrnosťou.

- Naším zámerom je aby náš klient odchádzal z nášho salónu spokojný a vždy  s úsmevom sa aj vrátil.Poskytujeme kvalitné kadernícke služby v priateľskom prostredí,dostupné všetkým vekovým kategóriám ľudí, ktorých životné aktivity sú rôzne. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a samozrejme prioritou je aby klient dostal presne to čo potrebuje, vždy kvalitné a individuálne ošetrenie, starostlivosť a úpravu vašich vlasov v príjemnom prostredí.

- Dobrý strih je základom každého účesu. Nie nadarmo sa hovorí, že pri dobrom strihu stačí potriasť hlavou a účes je hotový. Sledujeme neustále nové trendy, zúčastňujeme sa školeniach v tuzemsku i zahraničí a navrhujeme Vám strihy, kde sa stretne módnosť a aktuálnosť s typom vašich vlasov a tváre i celkovej postavy. JOICO je značka uznávanej profesionálnej vlasovej kozmetiky, ktorá spája umenie s kvalitou a modernou technológiou.

- Všetky produkty JOICO by Shiseido spĺňajú aj tie najvyššie nároky na špičkovú kvalitu, účinnosť, integritu a trvalú starostlivosť o zdravie vlasov.Naše kaderníctvo poskytuje zákazníkovi kvalitný kadernícky servis vďaka školenej profesionalite našich kaderníkov a štylistov, ktorých výsledky sú denné (komerčné) účesy s ľahkou starostlivosťou, módne či extravagantné, alebo klasické konzervatívne účesové štýly.Všetky produkty značky JOICO si môžete zakúpiť v našom salóne a všetky informácie o výrobkoch, spôsobe ich použitia a cenách Vám ich ochotne poskytne náš personál.

Pedikúra-Nohy nás nosia celý život a zaslúžia si, aby sme sa o ne starali.

PIMG_0490edikúra je u nás je v prvom rade relaxačným pôžitkom.Patrí v dnešnej dobe k základným prvkom starostlivosti o nohy a nechty na nohách..Vplyvom chôdze a topánok u niektorých ľudí dochádza k vysušovaniu pokožky na chodidlách nôh a k tvrdnutiu tejto kože a práve mokrá pedikúra  ponúka odstránenie tejto stvrdnutej kože a získanie citu pri chôdzi a pocitu zdravia pre Vaše nohy. Ponúkame klasickú mokrú pedikúru, spa wellnes pedikúru a gélovú  či už formou shellakov a gellakov alebo za pomoci špeciálneho pedikérneho gélu. Relaxačná mokrá pedikúra: Zahŕňa osviežujúci dezinfekčný kúpeľ, ošetrenie stvrdnutej kože skalpelom, skrátenie a úpravu nechtov, peeling a krátku masáž. Pôžitkom je aplikácia uvoľňujúcej  masky, ktorá podporuje krvný obeh a zanecháva pocit príjemnej sviežosti nielen v horúcich letných dňoch. Gélová pedikúra: Hlavné výhody tejto aplikácie je trvácnosť,dokonalé prekritie a to že gél lak nestráca lesk.Ideálne riešenie pre dámy ktoré potrebujú permanentnú gélovú pedikúru.   

 

 

 

 

Nechtový dizajn- Ruky sú vizitkou každej ženy.

 

NašDSC01638e začiatky v nechtovom dizajne siahajú až do roku 2002.Venujeme sa celej škále ošetrení rúk a nechtov. Zvedavosť nás stále núti zdokonaľovať sa v oblasti nail artu a v samotnom dizajne a naše skúsenosti získane na školeniach prezentáciách a výstavách pretvárame do jemnej reality na Vašich rukách. Ponúkame ošetrenia vhodné pre prirodzené nechty, ale aj modelovanie za pomoci gélového systému veľmi šetrnou metódou za pomoci šablón.Využívame rôzne technologické postupy a dĺžku a tvar nechtov prispôsobíme Vašim najbláznivejším želaniam. Máte radšej klasický tvar alebo sa Vám páčia trendové nechty? V súčasnosti sú veľmi obľúbené stileto, edge, pipe tvary, ale aj spevňovanie prirodzených nechtov gélom a modeláciu na šablóny.Zdobenia ako sú One stroke alebo čínska maľba,akvarelová kresba,3D gel alebo akryl,kamienky ,glitre ,čipky,pečiatky,fólie.a iné.Ponúkame veľmi obľúbenú trendovú metódu vhodnú na prírodné aj gélové nechty- Gél lak, ľahko nanáša v tenkých vrstvách ako lak, vydrží na nechtoch až takmer mesiac. Je vysoko odolný voči poškriabaniu a vyznačuje sa svojou dlhodobou trvácnosťou svojej farby. Vynikajúcou vlastnosťou gél laku je žiarivý lesk po dlhú dobu..- Našou snahou je vyhovieť Vašej fantázii, či už zvolíte úpravu na bežné nosenie alebo na večierok. Gélové nechty dopĺňame v závislosti od rýchlosti rastu Vašich prirodzených nechtov 3-5 týždňov po vymodelovaní.- Sme školené nielen našimi ale aj ážezahraničnými lektormi vosvete uznávanými, zaručujeme Vám vysokú profesionalitu pri odvedení našej práce a 100 per.hygienu.Ročne absolvujeme niekoľko kreatívnych kurzov pre získanie nielen Vašej ale hlavne našej spokojnosti.Nikdy nespíme na vavrínoch a naša práca je zároveň našim koníčkom a nechtovanie závislosťou nie je to práca ako každá iná.
 
 
 

Masáže

Vplyv masáže na ľudský organizmus.   IMG_0324Vo všeobecnosti by sa masáž dala definovať ako mechanické pôsobenie na povrch tela, pri ktorom dochádza k pozitívnym zmenám v organizme masírovaného. To čo by sme chceli masážou dosiahnuť prevažne závisí od hmatov, ktoré masér použije. Každý z nich je presne cielený a spolu vytvárajú celok. Treba však podotknúť, že kvalita závisí od schopností maséra tieto hmaty správne a odborne používať. Hmaty pôsobia na jednotlivé časti tela, ale zároveň aj na centrá.